Close
Type at least 1 character to search
Powrót do góry
Poznaj nasz zespół Poznaj nasz zespół

NASZ ZESPÓŁ

A2 budują ludzie z wizją, pasją, pełni pozytywnej energii. Tworzą zespół, który się wspiera w dążeniu do uzyskania celu. Dzięki świetnej komunikacji jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko, bo zgrany zespół to lepsze wyniki i efektywniejsza praca. Filarem naszej firmy są kreatywni , otwarci i pełni pomysłów ludzie. Największa satysfakcja - ujrzeć naszą realizację w rynku .

NASZA PRACA TO NASZA PASJA! 

Łukasz Kuzek
General director

+48 513 026 003 | lukasz@a2studio.pl

Agnieszka Kluzek
Managing Director

+48 510 232 243 | agnieszka@a2studio.pl

Kinga Fudalej
Senior Account Manager

+48 531 494 379 | kinga@a2studio.pl

Natalia Kwiecień
Account Manager

+48 530 170 788 | natalia@a2studio.pl

Joanna Bujalska
Junior Account Manager

+48 534 546 788 | joanna.b@a2studio.pl

Marcin Sawczyn
Art Director

+48 881 089 811 | marcin@a2studio.pl

Piotr Smurzyński
Production manager

+48 534 879 870 | piotr.s@a2studio.pl

TOMASZ BAŁATA
ACCOUNT MANAGER

+48 734 166 470 | tomasz@a2studio.pl

Agnieszka Smurzyńska
office manager

+48 784 494 869 | biuro@a2studio.pl

O Adze

Agnieszka Kluzek - założycielka A2 Studio, osoba wszechstronna i żywiołowa, w firmie zajmuje się wszystkim.

Jest szefową, wspólniczką , świetnym doradcą i koordynatorem.

Agnieszka w pracy jest mentorem dla zespołu A2.  Od 15 lat z sukcesami prowadzi firmę.

Jej priorytetem było zbudowanie portfolio, skompletowanie własnego zespołu, zbudowanie własnej marki, która wspiera firmy w całej Polsce i za granicą.

Bycie szefem jej nie zadowala, stawia na rozwój osobisty, poszerzanie horyzontów i samodoskonalenie. W życiu osobistym jest szczęśliwą żoną , matką dwójki dzieci. Kocha zwierzęta, hobbistycznie uprawia jeździectwo. W swoich pomysłach i projektach nie tylko troszczy się o ogólną kompozycję, ale ważny jest dla niej każdy detal i szczegół co przekłada na realne rozwiązania.

W firmie najbardziej kocha projektować standy, ekspozycje. Ogromną radość i napędza do działania, kiedy na sklepie znajduje się NASZ produkt.